Obalové zboží

Jsme univerzální a flexibilní obchodní firma, která nabízí široký sortiment služeb v oblasti obalového materiálu zboží pro drobné firmy i velké podniky. Naše ryze česká firma má stabilní zázemí a dlouholeté zkušenosti. Kvalita a rychlost poskytovaného servisu je pro nás stejně důležitá jako porozumění Vašim potřebám každodenního života. Důvěru stavíme na férovém a osobním jednání.

Cílem společnosti je splnit požadavky našich zákazníků na kvalitu, cenu a dodržení termínů dodávek, včetně kompletního logistického servisu. Nabízíme také možnost využití našich skladových prostor, nemusíte tedy přeplňovat své skladové prostory a navíc u jednotlivých položek a materiál? můžeme zkrátit dodací lhůty.

Společnost APRO Letohrad byla založena v r. 1992 jako sdružení fyzických osob APRO Letohrad o.s.  Roku 2019 změnila firma majitele. 

Profesionální tým spolupracovníků a vlastní vozový park zajišťuje pravidelný rozvoz zboží v oblasti východních Čech a celé Moravy a individuální rozvoz po celé republice.

© 2019-2020  APRO MT, s. r. o. | Webové stránky vytvořil Karel Chrobák